SİSTEM KİTAP KIRTASİYE 2000 yılında Kütahya’nın Gediz ilçesinde kurulmuştur. Küçük bir işletme iken açıldığımız günden bugüne seçkin yayın evlerinin bayiliklerini almamız,  kırtasiye ofis malzemeleri ve oyuncak çeşitlerindeki yüzlerce ürün yelpazesine kavuşmamız ve siz değerli müşterilerimizin desteğiyle bugünlerde memleketimizin her köşesine hizmet veren bir işletme haline geldik.

Sürekli firmamızı teknolojinin en üst seviyesine taşımak adına geliştirmek için çabalıyoruz. Hedeflerimiz arasında müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Çözüm ortaklarımızı sizler için en iyi en kaliteli en uygun fiyatlar bulmak adına seçiyoruz.

%100 müşteri memnuniyeti odağında şekillenen hizmet anlayışımız çerçevesinde sloganımız, kırtasiye kırtasiyeciden, kitap kitapçıdan alınır diyoruz, çünkü kırtasiye malzemeleri noktasında çocuklarınızın sağlığına önem veriyoruz ofis malzemelerimiz oyuncaklarımız ve en seçkin kitaplarımızla uzun yıllardır süren tecrübemiz noktasında en kaliteli ürünleri en uygun fiyata sizlere ulaştırmak yegane hedefimiz.

SİSTEM KİTAP KIRTASİYE olarak zengin çeşit hızlı gönderim güvenli ödeme ve satış sonrası destekle siz değerli müşterilerimize 7 gün 24 saat internet mağazamızla hizmetinizdeyiz.